Hasstilesia tricolor

Hasstilesia tricolor
przywra jelit

hasstilesia

Jest to mała pasożytnicza przywra jelit, którą najczęściej są zarażone zające i króliki, ale możliwe jest to także u człowieka. W przypadku zakażenia może mieć miejsce masowe występowanie kilkudziesięciu tysięcy osobników u jednego żywiciela.

Podobnie jak przy wszystkich przywrach w cyklu rozwojowym bierze udział ślimak, który zaraża się zjadając jaja zawierające miracidium. Następnie przekształcają się w sporocysty,  a następnie w cerkarie, które są usuwane z organizmu wraz ze śluzem. Są zjadane razem z roślinami przez żywiciela ostatecznego. Metacerkarie są zjadane razem z roślinnością i osiedlają się w jelitach, gdzie składają jaja. Jaja wydostają się na zewnątrz wraz z kałem. Człowiek zaraża się poprzez zakażoną roślinność (żywność) lub wodę, w której znajdują się metacerkarie.

O tej pasożytniczej przywrze pisze dr.Hulda Clark w swojej książce „THE Cure FOR ALL Advanced Cancers”

Objawy zakażenia:

Możliwe jest zakażenie bez widocznych objawów.  Generalnie jednak możliwe są kolki umiejscowione po lewej stronie brzucha, krwawe stolce, a w skrajnych przypadkach przy wielkiej liczbie osobników – niedokrwistość, ogólne wyniszczenie.

Więcej informacji o pasożytach

Pasożyty to jedna z najczęstszych przyczyn chorób u ludzi i zwierzaków. Mogą one wywoływać poważne konsekwencje zdrowotne, dlatego ważne jest, by regularnie poddawać się badanie na pasożyty. Pasożyty krwi, takie jak przywra krwi, zwłaszcza dotykają dzieci – pasożyty u dzieci. Innym częstym pasożytem jest lamblia, której lamblia objawy mogą być trudne do zauważenia. Choroby wywoływane przez pasożyty, takie jak motylica wątrobowa czy rzęsistek pochwowy, wymagają szybkiego i efektywnego pasożyty leczenie. By przeciwdziałać zakażeniom, ważne jest przestrzeganie zasad higieny i regularne poddawanie się badaniom.

  DIAGNOSTYKA PASOŻYTÓW I LECZENIE
  Precyzyjnie wykrywamy obecność ok 160 różnych pasożytów,
możliwa jest także ich eliminacja bez żadnych leków

Obecnie jedyna taka oferta na rynku
Diagnozujemy i eliminujemy także boreliozę
oporną na inne terapie
 
BRM-MED Sp. z o.o.  Przychodnia Biorezonansu i Terapii Rife
al. Jana Chrystiana Szucha 11A/24 Warszawa

© 2012 BRM-MED Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania fragmentów lub całości tekstu bez zgody autora i właściciela Portalu