Pasożyty leczenie – usuwanie pasożytów

Leczenie chorób pasożytniczych (pasożyty leczenie)
Eliminowanie, usuwanie pasożytów
„leczenie pasożytów prądem”
Oczyszczanie organizmu z toksyn pasożytów

Jakie są sposoby usuwania pasożytów ?

Terapia biorezonansowa (leczenie naturalne – bez chemii, bardzo skuteczne)
Składa się zwykle z kilku zabiegów, gdzie pacjent jest podłączony do urządzenia bio-informatycznego, które wysyła do organizmu mikroimpulsy elektryczne, o określonym spektrum działania i częstotliwości, które powodują usunięcie określonego pasożyta z organizmu. Terapia należy do najskuteczniejszych sposobów usunięcia pasożyta i działa tylko na tego pasożyta, na którego jest zaprogramowana i którego próbką biofizykaną dysponuje gabinet biorezonansu. Terapia usuwa z organizmu oporne na leczenie pasożyty, bez podawania żadnych leków. Z jednej strony oszczędza organizm przed skutkami ubocznymi zażywania nieraz bardzo toksycznych leków np. przeciw pierwotniakom, co jest nie bez znaczenia u osób ze słabym już organizmem oraz u małych dzieci.
Z drugiej strony można ją zastosować w przypadku kiedy nie działają leki, np. przy opornej na leki glistnicy lub innych trudnych w leczeniu inwazji pasożytniczych, jak zakażenie toksoplazmozą, bąblowcem, przywrami np. trzustki, krwi lub wątroby, gdzie brak jest w Polsce w sprzedaży leków na przywry. Terapia biorezonansowa usuwająca pasożyta jest także jedynym sposobem na pozbycie się pasożytów, o których większość lekarzy nawet nie słyszała.

  DIAGNOSTYKA PASOŻYTÓW I LECZENIE
  Precyzyjnie wykrywamy obecność ok 160 różnych pasożytów,
możliwa jest także ich eliminacja bez żadnych leków

Obecnie jedyna taka oferta na rynku
Diagnozujemy i eliminujemy także boreliozę
oporną na inne terapie
 
BRM-MED Sp. z o.o.  Przychodnia Biorezonansu i Terapii Rife
al. Jana Chrystiana Szucha 11A/24 Warszawa

Dieta i zioła oraz suplementy (oczyszczanie, długotrwały proces i działa tylko na część robaków)
Suplementacja i zioła są oparte głownie na: pestkach dyni, orzechach włoskich lub czarnych, piołunie, liściach szałwii, onamie wielkim, tymianku pospolitym, macierzance piaskowej, koprze włoskim, czosnku, naturalnych środkach odkwaszających, inulinie. Są też różne gotowe mieszanki przeciwpasożytnicze, dość drogie zwykle. Niestety jak się zapytać producentów i dystrybutorów tych mieszanek na jakie dokładnie pasożyty one działają, to nie wiedzą. Zwykle lista sprawdzonej skuteczności kończy się na glistach ludzkich, małych tasiemcach jelit i owsikach.
.
Oczyszczanie organizmu, diety, zioła, suplementy, odkwaszanie nie są więc do końca skuteczne, gdyż nie działają na wszystkie rodzaje pasożytów. Ich zadaniem jest zagłodzenie pasożyta (w przypadku diet) lub stworzenie mu niesprzyjającego środowiska, aby sam opuścił organizm lub obumarł. Nie są to jednak skuteczne metody na wszystkie typy pasożytów. Nie ma możliwości, aby działały na większość pierwotniaków bytujących w układzie krwionośnym, limfatycznym, nerwowym lub przewodach trzustkowych czy żółciowych. Nie będą także działać na groźne przywry pozajelitowe.
.
.
Wlewy (działają tylko w końcowym odcinku jelita)
Wlewy do jelita grubego, działają jedynie na pasożyty bytujące w tym odcinku układu pokarmowego, nie będą skuteczne na pasożyty bytujące we wcześniejszym odcinku tego przewodu, a tym bardziej nie są skuteczne na te w innych narządach czy systemach organizmu.
.
Typowe leczenie to farmakologia (skuteczność różna i nie na wszystkie robaki są w Polsce dostępne leki)
Inwazje pasożytnicze leczone są zwykle farmakologicznie, po ich prawidłowym zdiagnozowaniu. W Polsce wiele leków na pasożyty nie została dopuszczona do obrotu, nawet na receptę. Widać medycyna nie chcę zajmować się pasożytami, ale woli leczyć / łagodzić na ich objawy. W innych, nawet rozwiniętych krajach jest podobnie. Należy także nadmienić, że nawet jeśli istnieją zatwierdzone schematy leczenia i teoretycznie dostępne najlepsze leki w innych krajach, to często są one mało skuteczne. Do takich pasożytów trudnych w leczeniu należy lamblia, malaria, toksoplazmoza i wiele innych. Na niektóre zakażenia robakami człowieka w ogóle nie ma działających leków.
.
Operacyjne usuwanie (skrajne przypadki)
Operacyjne usuwanie opornych na leki cyst i niebezpiecznego tasiemca bąblowcowego z mózgu, wątroby, przypalanie laserowe niebezpiecznych larw i glist w gałce ocznej.

Więcej informacji o pasożytach


© 2012 BRM-MED Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania fragmentów lub całości tekstu bez zgody autora i właściciela Portalu