Badanie Na Pasożyty Diagnostyka

Strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) m.in. w celach statystycznych
Bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia końcowego

Badanie na pasożyty – diagnostyka

Coraz więcej osób boryka się z problemem pasożytów w organizmie.

Oficjalne statystyki dotyczące pasożytów z każdym rokiem stają się coraz bardziej przerażające. Organizm ludzki może być zaatakowany aż stoma gatunkami różnych pasożytów, niektórzy podają że ok 300.

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że jesteśmy nosicielami groźnych robaków w naszych ciałach.W europejskiej strefie klimatycznej, względnie rzadko są one przyczyną śmierci, ale mogą zrujnować zdrowie i bardzo zepsuć komfort życia. Często oficjalna medycyna nie potrafi zdiagnozować obecności pasożytów lub nawet się nie stara tego zrobić i dolegliwości wywołane ich obecnością są klasyfikowane jako choroba psychosomatyczna.

Głównym źródłem zakażenia pasożytami są surowe pokarmy (głównie zielenina i mięsa) oraz ukąszenia różnych owadów (komary, moskity, meszki kleszcze itp). Odrębną kategorią są tak zwane pasożyty brudnych rąk oraz odzwierzęce. O ich obecności wiedzą prawie wszyscy, ale wcześniej wspomniana grupa pasożytów powiązanych z żywnością i ukąszeniami nie jest szerzej znana i jest przez to bagatelizowana, a jest to zwykle groźniejsza część zakażeń pasożytniczych. Dodatkowo często brak jest skutecznych leków niszczących te pasożyty.

Należy pamiętać iż dotykanie poręczy, klamek, balustrad itp oprócz bakterii przenosi na nasze ręce jaja pasożytów, które ktoś wcześniej pozostawił z niemytych rąk. Zapomnienie o umyciu rąk, dotykanie nimi ust, niedokładna dezynfekcja rąk przed przygotowaniem posiłków czy przesadna ufność w stosunku do producentów (na przykład w kwestii gotowych do spożycia, umytych już sałat – ważne jest, by zawsze ponownie starannie przepłukać je wodą lub nawet zdezynfekować!) mogą sprowadzić do naszego ciała kolonie pasożytniczych robaków. Podobnie należy założyć, iż surowe lub wędzone na zimno mięso w tym rybie jest siedliskiem pasożytów, mimo tego że zostało dopuszczone do obrotu.

Niektóre z pasożytów mogą prowadzić nawet do bardzo poważnych powikłań czy chorób – jak na przykład motylica wątrobowa, tasiemiec czy przywra chińska oraz inne mniej znane przywry– dlatego istotna jest wczesna i trafna diagnostyka.

Pasożyty w organizmie – jak zdiagnozować?

Istnieje kilka popularnych metod sprawdzania, czy w naszym ciele pasożytują groźne, mogące powodować śmiertelne choroby, robaki.

Jakimi metodami można zatem posłużyć się, by mieć stuprocentową pewność co do tego, że w ciele pasożytują obce, nieprzyjazne organizmy, a dodatkowo dowiedzieć się, jakie dokładnie robaki zajęły nasze organy wewnętrzne?

Rodzaje diagnozowania pasożytów w organizmie

Do najpopularniejszych metod diagnozowania obecności robaków w ciele zalicza się przede wszystkim:

 • badania krwi,
 • badania kału,
 • biorezonans.

Wybór metody diagnozowania pasożytów

Jak widać, istnieje wybór pomiędzy metodami diagnozowania obecności pasożytów w ciele. Można więc mieć w związku z tym wątpliwości, obawy, a także można zauważyć wahanie odnośnie do tego, w jaki sposób się zbadać.

Wielu ludzi zadaje sobie także pytanie „jaka metoda będzie najkorzystniejsza i najpewniejsza?”.

Warto przy tym mieć na uwadze fakt, że w przypadku wykrywania pasożytujących bytów w ludzkim organizmie, wszystkie trzy metody diagnostyki działają i są nam potrzebne.

Pasożyty w ciele – diagnoza. Od czego zacząć?

Od czego zatem zacząć podjęcie prób zdiagnozowania tego, czy w naszym ciele grasują pasożytnicze stworzenia?

Jeśli posiadamy podejrzenia co do tego, że w organizmie może rozwijać się pasożyt, warto zbadać to za pomocą metod laboratoryjnych i ambulatoryjnych.

Badanie krwi i kału z całą pewnością może być początkiem takich poszukiwań.

Należy mieć świadomość, że podczas tych badań zwykle nie jest wykrywany pasożyt, albo ma to miejsce rzadko, szczególnie badania kału są bardzo mało wiarygodne. Badania krwi poszukują natomiast odpowiedzi immunologicznej (przeciwciał) na obecność pasożytów. To że nie wykryto przeciwciał nie oznacza, że nie ma pasożytów, a jedynie że nie stwierdzono przeciwciał. Brzmi to przerażająco – ale tak właśnie jest.

Niewykryty lub wykryty zbyt późno pasożyt może sprawić, że podupadniemy na zdrowiu, zachorujemy na poważną, odpasożytniczą chorobę, a w najgorszym przypadku – zostaniemy skazani na śmierć. Na szczęście w Polsce względnie rzadko umiera się na pasożytnicze choroby (spowodowane przez robaki i pierwotniaki), znacznie częsty jest wspomniany zły komfort życia i choroby uważane przez medycynę za psychosomatyczne..

Diagnostyka laboratoryjna. Co jeśli nie wykryje pasożyta?

Niestety, wiele jest udokumentowanych przypadków odnośnie do tego, iż badania wykonane na podstawie pobrania krwi bądź kału nie wykazały obecności robaków w ciele. Co za tym idzie – nie podjęte zostało leczenie.

Wiadomym jest, że niesie to ze sobą potworne i brzemienne skutki.

W związku z tym rodzi się pytanie – jak radzić sobie z sytuacją, kiedy badania u lekarza czy w laboratorium nie wykażą, iż nosimy w naszym ciele żerujące na nas robaki?

Medycyna alternatywna – skuteczność i naturalność

Kiedy medycyna konwencjonalna zawodzi, warto skorzystać z  medycyny alternatywnej.

Każdy komu zależy na swoim zdrowiu i ma ograniczone zaufanie do lekarzy którzy uważają jego dolegliwości za chorobę psychiczną lub psychosomatyczną oraz ich metodyki, będzie próbował zasięgnąć porady i diagnozy gdzie indziej.

Między innymi właśnie w dobrodziejstwie medycyny alternatywnej – naturalnej i bezpiecznej formie niesienia pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Medycyna naturalna – diagnostyka pasożytów

Zdiagnozowanie obecności pasożytów i robaków w ciele jest możliwe za pomocą metod proponowanych przez medycynę alternatywną. Główną rolę odgrywa tu biorezonans.

Trzeba pamiętać, iż jest to w pełni bezpieczna, bezinwazyjna metoda, szczególnie kiedy wcześniej oficjalna medycyna nie umiała pomóc.

Wszyscy ci, którzy negują wynik badań lekarskich, są niepewni uzyskanego wyniku lub obawiają się, iż laboratoryjne badanie nie wykryło robaków, które grasują w ich ciele i z każdym dniem osłabiają ich organizm, mogą skorzystać z alternatywnych metod .

Biorezonans – diagnostyka pasożytów

Najpopularniejszą i zdecydowanie najbardziej dokładną metodą wykrycia robaków w ciele w medycynie alternatywnej jest badanie biorezonansem.

To doskonały sposób diagnostyki, który może przyczynić się do późniejszego usunięcia przyczyn dolegliwości i całkowitego wyleczenia – bez skutków ubocznych, powikłań ani leków wpływających na organizm. Zamiast przyjmowania leków mających na celu zmniejszanie / maskowanie objawów, które zwykle są proponowane przez medycyną oficjalną.

Co to jest biorezonans?

Biorezonans to przede wszystkim bezpieczne i bezinwazyjne badanie, które pomoże zdiagnozować liczne choroby i obecność robaków w organizmie ludzkim.

Badanie to opiera się na zjawisku, iż każdy żywy organizm posiada własne i specyficzne spektrum częstotliwości, które może zostać wykryte i porównane z próbką właściwą dla danego pasożyta lub bakterii za pomocą metody biorezonansu.

Narzędzie to może zatem doskonale służyć do diagnozy, z dokładnością niedostępną dla oficjalnej medycyny.

Czy biorezonans wykrywa pasożyty?

Biorezonans jest zdecydowanie najlepszą formą wykrywania pasożytów.

W tej dziedzinie ewidentnie nie ma sobie równych. Precyzyjnie wykrywa obecność ponad stu trzydziestu różnych pasożytów. Jest to zależne od dostępności próbek przez dany gabinet lub przychodnię oraz posiadanego doświadczenia i specjalizacji takiej jednostki. Szkoda że w większości krajów biorezonans jest traktowany jako psudomedycyna, choć niektóre rozwinięte kraje jak Niemcy (posiadający jedną z najlepszych służb zdrowia na świecie) refundują tą metodę, którą często praktykują także dyplomowani lekarze.

Po wykryciu pasożytów metodą biorezonansową  możliwa jest następnie także ich eliminacja – w dodatku bez żadnych leków.

Jest to możliwe dlatego że za pomocą drgań o odpowiednio dobranej częstotliwości możliwe jest sukcesywne niszczenie licznych pasożytów, a także bakterii, wirusów ,  czy też grzybów. W tym wielu, na które nie ma oficjalnych metod leczenia, a mogą zostać wyeliminowane z organizmu poprzez serię zabiegów z użyciem częstotliwości (biorezonans, generator rife).

Oczywiście badanie biorezonansowe jest w pełni bezpieczne bo jest bezinwazyjne i nie powoduje żadnego negatywnego działania  dla organizmu. Terapie z użyciem częstotliwości także można uznać za bezpieczne, to za sprawą tego, iż biorezonans lub generator rife działa za pomocą innych częstotliwości / drgań niż te, które emitowane są przez nasze ciało. Mają one wpływ tylko na niepożądane patogeny do których są dostrojone.

Po diagnozie biorezonansem bardzo istotne jest  doprowadzenie organizmu do równowagi poprzez szybką eliminację wszelkich patogenów, które zakłócają  prawidłowe funkcjonowanie naszego ciała. Najlepsze efekty oczyszczenia organizmu daje zastosowanie biorezonansu i generatora rife w połączeniu z preparatami informacyjnymi i absorbentami toksyn uwolnionych w procesie rozpadu patogenów. Należy także pić dużo wody.

Biorezonans – jakie pasożyty diagnozuje?

Metoda badania biorezonansu wykrywa niemalże sto pięćdziesiąt różnych pasożytów.

Wśród nich znajdują się oczywiście najpopularniejsze, takie jak motylica wątrobowa, przywra chińska inne przywry, glisty, owsiki czy tasiemiec.

Warto jednak nadmienić też o innych, nieco mniej popularnych, ale często atakujących ludzkie organizmy robakach, które świetnie wykrywa się za pomocą biorezonansu. Są to między innymi:

 

 • pierwotniaki (Protozoa), a w tym wiciowce,
 • obleńce (Aschelminthes),
 • nicienie (Nematoda),
 • owady pasożytnicze,
 • pajęczaki pasożytnicze,
 • wszy,
 • odzwierzęce wirusy i bakterie,
 • Chlamydia psittaci,
 • ornitoza,
 • papuzica zakaźna.

Diagnostyka robaków w ciele – podsumowanie

Reasumując wszystkie zebrane powyżej informacje, trzeba dojść do następujących wniosków. Po pierwsze, kiedy tylko pojawi się u nas podejrzenie odnośnie do tego, że w naszym organizmie mogą rozwijać się robaki, pierwotniaki czy grzyby, koniecznie trzeba zgłosić się na badania.

Szukania przyczyn problemów zdrowotnych warto zacząć od badań laboratoryjnych.

Celem szczegółowej i poszerzonej diagnostyki warto jednak także udać się na profesjonalne i w pełni bezpieczne testy biorezonansem. Osoby, które nie wierzą w skuteczność testów w laboratoriach mogą od razu wykonać test biorezonansowy. Takie badanie jest niezwykle skuteczne w wykrywaniu pasożytujących organizmów obecnych w naszym ciele.

Diagnostyka pasożytów za pomocą biorezonansu daje możliwość podjęcia szybkiego, bezbolesnego leczenia.

Priorytetem każdego człowieka powinno być przede wszystkim zdrowie. Jeżeli zatem pojawiają się w naszej głowie jakiekolwiek podejrzenia tego, że możemy nosić w sobie pasożytujące robaki oraz gdy pojawiają się u nas niepokojące objawy (nudności, kolki brzucha, przelewanie i gazy, rozkojarzenie, stany depresyjne, brak siły, bóle głowy, zawroty głowy, zmniejszony apetyt), warto rozważyć poddanie się testom na obecność pasożytów.

Biorezonans daje pewność stuprocentowej diagnozy, szybkiego wykrycia wszelkich nieprawidłowości naszego organizmu i przyczynia się do możliwości podjęcia niemalże natychmiastowego leczenia.

badanie na pasożyty diagnostyka
badania na pasożyty diagnostyka
pasożyty diagnostyka
badanie na pasożyty
badania na pasożyty
diagnostyka pasożytów
badania na obecność pasożytów
dostępne badania na obecność pasożytów
dostępna diagnostyka pasożyty
badanie na obecność pasożytów

  DIAGNOSTYKA PASOŻYTÓW I LECZENIE
  Precyzyjnie wykrywamy obecność ok 150 różnych pasożytów,
możliwa jest także ich eliminacja bez żadnych leków

Obecnie jedyna taka oferta na rynku
Diagnozujemy i eliminujemy także boreliozę
oporną na inne terapie
 
BRM-MED Sp. z o.o.  Przychodnia Biorezonansu i Terapii Rife
al. Jana Chrystiana Szucha 11A/24 Warszawa

© 2012 BRM-MED Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania fragmentów lub całości tekstu bez zgody autora i właściciela Portalu