Taenia serialis

Taenia serialis

Taenia_serialis

Tasiemiec ten posiada długość od 20 do 75 cm. Skoleks jest uzbrojony w haki. Żywicielami ostatecznymi są lisy, koty i psy. Żywicielami pośrednimi są króliki, zające, gryzonie, ale sporadycznie może być nim człowiek. Larwa cysticercus serialis usadawia się u człowieka w tkance łącznej, najczęściej podskórnej.

Więcej informacji o pasożytach

Zarażenia pasożytnicze, takie jak przywra krwi, są poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Żeby uzyskać pewność co do obecności pasożytów, warto wykonać badanie na pasożyty. Pasożyty są szczególnie niebezpieczne u dzieci, dlatego warto regularnie kontrolować ich stan zdrowia, szczególnie w kontekście pasożyty u dzieci.

Jednym z najczęstszych typów pasożytów jest lamblia, która może powodować objawy, takie jak bóle brzucha i wzdęcia. Więcej informacji na temat lamblia objawy znajdziesz na naszej stronie. Żeby pozbyć się pasożytów, potrzebne jest ich pasożyty leczenie. Innym typem pasożytów, które mogą wywoływać poważne trudności zdrowotne, jest motylica wątrobowa. W przypadku infekcji u kobiet, ważne jest monitorowanie stanu zdrowia i wykluczanie obecności rzęsistek pochwowy.

  DIAGNOSTYKA PASOŻYTÓW I LECZENIE
  Precyzyjnie wykrywamy obecność ok 160 różnych pasożytów,
możliwa jest także ich eliminacja bez żadnych leków

Obecnie jedyna taka oferta na rynku
Diagnozujemy i eliminujemy także boreliozę
oporną na inne terapie
 
BRM-MED Sp. z o.o.  Przychodnia Biorezonansu i Terapii Rife
al. Jana Chrystiana Szucha 11A/24 Warszawa

© 2012 BRM-MED Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz kopiowania fragmentów lub całości tekstu bez zgody autora i właściciela Portalu